Karşıyaka Halı Yıkama

pırlanta halı yıkama

Gaziantep Halı Yıkama Firmaları arasında; en iyi, kaliteli ve güvenilir Öncü Firma olma özelliğiyle öne çıkan PIRLANTA HALI YIKAMA FABRİKASI, Gaziantep’in Şehitkamil ve Şahinbey İlçelerinde halı yıkama hizmeti vermektedir.

Gerçekten profesyonel anlamda bir halı yıkama hizmeti almak ve bu ayrıcalığı Gaziantep Pırlanta Halı Yıkama ile yaşamak ister misiniz ?

Çalışma Prensiplerimiz;

Fabrikamız; Müşteri memnuniyeti ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimizin sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşaması için gerekli olan her türlü temizliği üstün ekipman ve kaliteli malzeme ile yaparak, müşterilerimizin bize emanet ettikleri halı, yorgan ve battaniyeleri, ilk günkü kadar temiz ve hijyenik olarak adresinize teslim ediyoruz.

Pırlanta Halı Yıkama Fabrikası olarak; hijyenin ve müşteri memnuniyetinin, hatta halı temizliğine etki edecek sağlığın ne derecede önemli olduğunun bilincindeyiz.

Gaziantep Pırlanta Halı Yıkama olarak misyonumuz; müşteri beklentilerini en üst düzeyde karşılayarak tam müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Gaziantep Halı Yıkama Fabrikaları arasından en uygun halı yıkama fiyatları ve üstün kalite hizmetimiz ile siz değerli müşterilerimizin aklına gelen ve tavsiye edeceğiniz ilk halı yıkama firması olmak gayesiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. En Kaliteli halı yıkama şampuanı olan (Era 111 Naturemax) ile yıkanan halılarınız nitelikli ve derinlemesine yıkanmanın farkını, parlaklığını ve yumuşaklığı kazanır.

Halı üzerindeki lekelere, özel kimyasal leke sökücülerimizle müdahele edilmekte ve çoğunlukla yüksek başarı elde edilmektedir. Ancak, buna rağmen bazı lekeler tam olarak ya da tamamen halı üzerinde kalmaya devam etmektedir. Bunun sebebleri ise; halının cinsi ve lekelerin eskimiş olması veya halı liflerinin altına kadar sirayet etmiş olması vs.  nedenlerden kaynaklanmaktadır.

Halıya tekrar tekrar, daha şiddetli leke müdahalesi yapılması halinde ise, halının renk ve özelliği bozulma riski yüksektir. Bu konuda, profesyonel ekibimizce gereken hassasiyet gösterilmektedir.

Halılarınızı bilinçsiz halı yıkamacılar tarafından yıkanırsa veya evde uygulanan yanlış temizlik işlemleri sonucu hem sağlığınız hem de halınızın ömrü açısından olumsuz sonuçlar ortaya çıkabilir. Evde yapılan halı yıkama işlemlerinde, halı yüzeyinin parlak görüntüsü yanıltır aslında kirler ve lekeler çıkmamıştır. Halınızın yüzeyindeki kirlerin dibe itilmesiyle geçici ve yanıltıcı parlaklık elde edilmiştir. Bununla birlikte halının tam kurutulmaması halı dokularının her geçen gün zayıflamasına ve zaman içinde kopmasına neden olabilir.

Pırlanta Halı Yıkama Fabrikası olarak, tüm teknik donanıma sahip olmanın yanında, halı temizliğinde kullanılan tüm temizlik ürünlerinde de, en seçkin markaları tercih etmekteyiz. Halılarınızın temizliğinde, seçkin Halı Yıkama Firmalarının kullandığı, T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı ERA 111 Naturemax Halı Şampuanı kullanılmaktadır.

Halılarınız tüm hijyen esaslarına göre yıkanmaktadır. Halı yıkama operasyonunda çalışan tüm ekibimiz gerekli tüm halı yıkama tekniği hususunda eğitimlerini tamamlamış, kalifiye kişilerden oluşmaktadır.

Gaziantep Halı Yıkama fiyatları içerisinde; Firmamız, kalitesinden taviz vermeden, en uygun ve gerçekçi tarifeleri uygulamaya çalışmaktadır.


Halınızı yıkatırken dikkat etmeniz gereken hususlar:
  • Öncelikle halınızın nerede yıkandığı
  • Yıkama sistemi;  fabrikasyon sistemle mi, yoksa yerde basit şekilde mi yıkanmaktadır ? 
  • Kullanılan deterjanın yapısı sağlık kurallarına uygun mu ?
  • Durulama ve kurutma alanlarının hijyenik bir ortama sahip mi? vs.. gereksinimlerinin hepsinin tam olduğundan emin değilseniz halınızı teslim etmeyiniz.

ÖNEMLİ TAVSİYE: Size makbuz vermeyen, sözüm ona kendilerini firma olarak takdim eden , herhangi bir işyeri, tesisi bulunmayan, merdiven altı FASONCU FİRMALARA karşı dikkatli olunuz ve  HALINIZI KESİNLİKLE VERMEYİNİZ.


Tıkla hemen sipariş ver